Kramer Electronics C-A35M/A35M-15 audio cable 181.1" (4.6 m) 3.5mm Black
Kramer Electronics C-A35M/A35M-15. Connector 1: 3.5mm, Connector 1 gender: Male, Connector 2: 3.5mm, Connector 2 gender: Male, Magnetically shielded, AWG wire size: 28, Cable length: 181.1" (4.6 m), Product color: Black
Manufacturer: KRAMER ELECTRONICS
SKU: 2965952
Manufacturer part number: 95-0101015
No shipping options
Kramer’s A35M series mini audio cables are constructed from high-quality shielded pair style cable terminated with molded male 3.5mm stereo connectors on both ends.
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Cable Length181.1"
Connector 2 genderMale
Connector 13.5mm
Connector 23.5mm
AWG wire size28
Magnetically shieldedYes
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Cable Length181.1"
Connector 2 genderMale
Connector 13.5mm
Connector 23.5mm